POTRZEBUJESZ

Zwiększyć ilość REZERWACJI

Szybszego ZWROTU z inwestycji

Materiału na PROMOCJĘ

Zdjęcia wnętrz, nieruchomości.

  Z pewnością chcesz pokazać swój obiekt z jak najlepszej strony-jak wyglądają wnętrza, otoczenie, co jest w ofercie. W konsekwencji osoby poszukujące noclegu czy wakacji widziały potencjał Twojego miejsca. Skorzystały z noclegu, czuły się wygodnie i zwłaszcza były zadowolone. Spotkałam się na przykład z sytuacją że oferta nowego apartamentu w dużym mieście i z profesjonalnymi zdjęciami nie przynosiła rezerwacji. Dla czego? Problem polegał w tym że pomimo wykonanych zdjęć, nie zachęcały one i nie wyróżniały oferty. Pomogła poprawa spójności kolorystycznej wnętrza, home staging oraz wykonanie na nowo sesji zdjęciowej. W konsekwencji poczynionych zmian efekt był wręcz natychmiastowy  i rezerwacje zaczęły się pojawiać wręcz lawinowo. Z tego typu problemami spotykam się często i pomagam w ich rozwiązywaniu już od wielu lat.

  Z pewnością potrzebujesz materiału na reklamę, booking, social media dodatkowo do druku ulotek, banerów czy wizytówek. Na pewno chcesz aby zdjęcia pracowały jak najszybciej  i zachęcały do rezerwacji. Wreszcie chcesz stworzyć ofertę godną uwagi a w konsekwencji zwiększyć ilość rezerwacji. Z jednej strony wynajem apartamentów niewątpliwie generuje dużo stresu. Począwszy oczywiście od inwestycji która niesie ryzyko. Poprzez osoby które przyjadą i nigdy nie wiadomo w jakim stanie zostawią apartament. Z drugiej strony dobrze przygotowane, opisane i rozreklamowane miejsce może przynieść dużo spokoju i satysfakcji. Od lat pomagam właścicielom różnych miejsc w całej Polsce usystematyzować rezerwację. Apartamenty, hotele, agroturystyki – pomagałam kompleksowo w wykonaniu zdjęć wnętrz nieruchomości i otoczenia. Realizowałam również filmy i opisy na potrzeby ogłoszeń. Lecz na tym się nie kończy moja oferta. Na przykład przyglądam się jaki jest wystrój, położenie mebli, wyposażenie apartamentu. Wszystko to, czego potrzebujesz aby przyciągnąć wspaniałych gości.  Zobacz poniżej Co mogę dla Ciebie zrobić.

JAK  POKAZAĆ TO, W CO WŁOŻYŁO SIĘ TYLE SERCA?

Wydaje się że zdjęcia wnętrz, nieruchomości są czymś bagatelnie prostym. Przyjeżdża fotograf, pstryka parę fotek i tyle. Jednak muszę wyjaśnić że jest to PROCES który zaczyna się od KONSULTACJI. Po pierwsze należy przeanalizować Twoje potrzeby i oczywiście cel sesji. Bez wątpienia przygotowanie się do sesji jest ważnym elementem gwarantującym sukces i zadowolenie z efektów. O ważności zdjęć wnętrz w prezentowaniu oferty opisuje też między innymi Morizon w rozmowie z Piotrem Laskowskim. Wyróżniłam trzy etapy na które składa się sesja i dokładniej na ten temat piszę obok.

ANALIZA

 Na początku zapraszam Cię na konsultację podczas której przeanalizujemy w Twoim apartamencie wystrój wnętrz, jak wyglądają ogłoszenia, opinie klientów, stronę www czy obsługę klienta. Stworzymy listę zakupów, jakie dodatki są potrzebne aby uzyskać spójność kolorystyczną. Bądź co bądź chcę pokazać jak najlepiej Twoją nieruchomość i oczywiście maksymalnie zwiększyć ilość rezerwacji.

SESJA

Kolejnym krokiem jest wykonanie aranżacji, home staging, wprowadzenie zmian wystroju bezsprzecznie poprawiając atrakcyjność wnętrza. Następnie wykonujemy zdjęcia wnętrz, nieruchomości a także kubatury i okolicy z drona. Istotne ujęcia do filmu reklamowego. Podczas ujęć wnętrz realizujemy też kadry cateringu czy oferty śniadaniowo – obiadowej. Na tym etapie realizowane są zdjęcia do wirtualnego spaceru i panoram.

EFEKTY

Następnie materiał trafia do postprodukcji gdzie jest wstępnie obrabiany. Potem wysyłamy zdjęcia do wyboru. Kolejnym krokiem jest dodawanie logo, stworzenie kolaży, opracowanie graficzne. Dostosujemy rozmiar zdjęć na portale ogłoszeniowe, sprzedażowe czy social media i www. Modernizujemy/tworzymy stronę www. Wysyłamy gotowy materiał. Na zakończenie monitorujemy wprowadzone zmiany i czy są zamierzone efekty!

ZOBACZ CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ

 • Sesje zdjęciowe

Twojej nieruchomości to proces fotografowania wnętrz i z zewnątrz. Zwykle obejmuje ona wykonanie fotografii poszczególnych pomieszczeń, elewacji, podwórza, tarasu, ogrodu i innych cech nieruchomości w celu przedstawienia ich potencjalnym klientom. Dzięki szerokiemu zakresowi optyki powstają kadry zarówno szerokie jak i zbliżenia na szczegóły wystroju. Co prawda największą popularnością cieszą się kadry szerokokątne, lecz polecam wykonanie tak zwanych zdjęć „miękkich”. Pokazują one zbliżenia na ciekawą poduszkę, koc czy detal.  Są miłe dla oka i wyróżniają się się wśród zdjęć szerokokątnych. Opcja fotografii wieczorem i o zachodzie słońca terenów dookoła nieruchomości na pewno będzie smaczkiem dla oka. To jeszcze nie koniec, kolejną opcją jest możliwość fotografowania z korekcja kolorystyczną według wzornika Checker – szczególnie przydatne w przypadku, gdy w fotografowanych wnętrzach są ważne kolory, które muszą być przedstawione wiernie.

 • Sesje z drona

Podczas latania Dronem, uzyskujemy zdjęcia z niezwykłych perspektyw, co pomaga w zobrazowaniu całej nieruchomości wraz z jej otoczeniem. Dodatkowo podczas lotu oprócz zdjęć realizuję video. Fotografowanie z Drona są szczególnie przydatne w przypadku nieruchomości o dużych rozmiarach, takich jak tereny przemysłowe, hotele, osiedla mieszkaniowe czy budynki biurowe, gdzie perspektywa z lotu ptaka pozwala na ukazanie ich rozległości i położenia względem otoczenia. Obecnie tego typu kadry są bardzo modne, nie tylko pokażą jak wygląda Twoja oferta ale wzbudzą też emocje.

 • Wirtualne spacery i panoramy 360°

Wirtualny spacer po Twojej nieruchomości bez wątpienia wkręci w pobyt widza zanim przyjedzie na urlop. Dzięki niemu zbudujesz w szybszy sposób zaufanie z potencjalnymi gośćmi co przełoży się oczywiście na większe zainteresowanie rezerwacjami. Podczas gdy panoramy 360 wykorzystane na stronie www zamiast banera, dodają nowoczesności, efektu WooW i klasy Twojej stronie. W ofercie również panoramy z Drona, zdjęcia panoramiczne, panoramy przygotowane do publikacji na Facebooku i Google maps.

 • Grafika

Opracuję dla Ciebie graficznie zdjęcia, dodam logo, stworze kolaż ze zdjęć abyś mógł więcej pokazać. Po wykonanej sesji zdjęciowej przygotuję dla Ciebie też  plakaty czy fototapety. Aby zilustrować na jednym zdjęciu wiele kadrów i szczegółów wykonam Giga panoramy. Z drugiej strony przygotuję zdjęcia rozmiarem i kompresją do publikacji i druku. Tutaj też zamówisz foto książki, konspekty, katalogi. Potrzebujesz rzuty nieruchomości, dorzucę go do sesji Twojej nieruchomości.

INDYWIDUALNIE DOPASOWANA SESJA?

 Czym jest konkretnie indywidualnie dopasowana sesja zdjęciowa nieruchomości?

Jest to proces tworzenia wysokiej jakości fotografii, które są idealnie dopasowane do Twoich konkretnych potrzeb i preferencji. Taka sesja może obejmować wiele różnych elementów, w tym:

 1. Wybór odpowiedniego sprzętu fotograficznego – aby uzyskać jak najlepsze zdjęcia i zrealizować pełen materiał. W związku z tym dopasowuję które obiektywy wykorzystam do sesji, statywy, oświetlenia, slidery i tym podobne akcesoria.
 2. Przygotowanie nieruchomości – przed rozpoczęciem sesji fotograficznej przygotowuję nieruchomość tak, aby wyglądała jak najlepiej na zdjęciach. W związku z tym na przykład porządkuję pomieszczenia, dekoruję je, a także usuwam lub przestawiam przedmioty, które mogą odwracać uwagę lub zaburzają wygodne korzystanie z apartamentu.
 3. Planowanie kadrów i materiału który mam stworzyć – przed sesją planuję, które pomieszczenia i elementy nieruchomości będą fotografowane, aby uzyskać jak najlepsze efekty. Może to obejmować wybór najlepszego oświetlenia, perspektywy i kąta, aby podkreślić atuty nieruchomości. Podczas tego procesu ustalimy też w jaki sposób mam pokazać nieruchomość ( zdjęcia, panoramy, video, wirtualny spacer, dron).
 4. Retuszowanie zdjęć – po sesji fotograficznej, przeprowadzam proces edycji zdjęć,  dopasuje kolory i jasność oraz wyostrzam obrazy, aby uzyskać jak najlepsze efekty.
 5. Dostosowanie zdjęć do Twoich potrzeb – w zależności od celu zdjęć, np. wynajmu nieruchomości lub promocji wizerunku firmy, dostosowuję zdjęcia do Twoich wymagań, dodając logo, hasła reklamowe lub inne elementy graficzne.

Podsumowując

indywidualnie dopasowana sesja zdjęciowa nieruchomości to proces, w którym przygotowuje i wykonuje zdjęcia, aby jak najlepiej oddać walory nieruchomości oraz zaspokoić Twoje potrzeby. Dzięki temu, zdjęcia te mogą pomóc w przyciągnięciu potencjalnych klientów oraz wzbudzeniu zainteresowania ofertą. Potrzebujesz indywidualnie dopasowanej sesji? Materiału na lata, z dużą ilością zdjęć, film, opracowanie graficzne itd. ?  Może potrzebujesz interaktywnych panoram i wirtualnego spaceru? Chcesz zrobić fototapetę ze zdjęciem własnej nieruchomości? Modernizację lub stworzenie strony www? Zdjęcia wraz z rzutem nieruchomości? Współpracy na kilka miesięcy? Spotkajmy się i omówmy jaką masz wizję na pokazanie Twojego miejsca! Kliknij w przycisk i zarezerwuj konsultację. Masz pytania –ZADZWOŃ.

Potrzebujesz po prostu kilka zdjęć? Poniżej mam dla Ciebie pakiety.

PAKIETY SESJI ZDJĘCIOWEJ

PAKIET MINI

10 ZDJĘĆ

600 zł

Canon 5D mkIV, DJI Mavic 2 Pro, Zdjęcia wewnątrz i z zewnątrz

 • Zdjęcia dzienne
 • 2 zdj z drona
 • Szerokie kadry
 • Rozmiar zdjęć na booking/www
 • Konsultacja telefoniczna 10 minut
 • Dojazd do 50 km *
 • Licencja na 1 rok
 • Home staging
 • Konsultacja na terenie

PAKIET 1

25 ZDJĘĆ

1300 zł

Canon 5D mkIV, DJI Mavic 2 Pro, Zdjęcia wewnątrz i z zewnątrz

 • Zdjęcia dzienne
 • 5 zdj z drona
 • Szerokie kadry
 • Rozmiar zdjęć full/booking/www
 • Konsultacja telefoniczna 10 minut
 • Dojazd do 100 km*
 • Licencja na 1 rok
 • Home staging
 • Konsultacja na terenie

PAKIET 2

30 ZDJĘĆ

1600 zł

Canon 5D mkIV, DJI Mavic 2 Pro, Zdjęcia wewnątrz i z zewnątrz

 • Zdjęcia dzienne i nocne
 • 8 zdj z drona
 • Mieszane kadry
 • Rozmiar zdjęć full/booking/www
 • Konsultacja telefoniczna 20 minut
 • Dojazd do 100 km*
 • Licencja na 1 rok
 • Home staging 
 • Konsultacja na terenie

PAKIET 3

35 ZDJĘĆ

2700 zł

Canon 5D mkIV, DJI Mavic 2 Pro, Zdjęcia wewnątrz i z zewnątrz

 • Dzienne, nocne, złota godzina
 • 8 zdj z drona
 • Mieszane kadry
 • Rozmiar zdjęć full/booking/www
 • Konsultacja telefoniczna 1h
 • Dojazd do 200 km*
 • Licencja na 2 lata
 • Home staging
 • Konsultacja na terenie

PAKIET 4

45 ZDJĘĆ

4200 zł

Canon 5D mkIV, DJI Mavic 2 Pro, Zdjęcia wewnątrz i z zewnątrz

 • Dzienne, nocne, złota godzina
 • 10 zdj z drona
 • Mieszane kadry
 • Rozmiar full/booking/www/social
 • Konsultacja telefoniczna 1h
 • Dojazd cała Polska
 • Licencja na czas nie określony
 • Home staging
 • Konsultacja na miejscu*