OFERTA

 Oferta sesji zdjęciowych – wejdź i się przekonaj co mogę dla Ciebie zrobić.

Chcesz zareklamować swój biznes, potrzebujesz zdjęć dostosowanych do Twoich potrzeb. Chcesz odświeżyć swoją stronę internetową, uaktualnić ofertę, lub potrzebujesz fotografii produktu do swojego sklepu internetowego? Razem ze mną wykonasz sesję zdjęciową, filmową oraz graficzną. Pomogę Ci dobrać najlepsze formy wizualizacji, a zdjęcia dostosuję do rozmiaru dla platform takich jak booking, strona internetowa, media społecznościowe, czy portale sprzedażowe. W konsekwencji zwiększyć sprzedaż produktów lub zwiększyć rezerwację w swoich nieruchomościach.

Wykonam dla Ciebie również panoramy i wirtualne spacery, które pozwolą pokazać Twój obiekt lub showroom w trójwymiarowej przestrzeni. Działam na terenie całej Polski. Realizuję także sesje dla firm produkujących pamiątki z miejsc turystycznych. W moim wyposażeniu znajduje się aparat Canon 5D mkIV z obiektywami w zakresie od 8mm do 350 mm plus dron DJI Mavic 2 Pro.  

Skorzystaj z gotowych pakietów lub umów się ze mną na konsultację, gdzie opowiedz mi o swojej wymarzonej sesji zdjęciowej.

SESJE ZDJĘCIOWE
WIRTUALNY SPACER
HOME STAGING
DRON
GRAFIKA I RZUTY NIERUCHOMOŚCI
TWORZENIE I MODERNIZACJA STRON WWW

OFERTA SESJI ZDJĘCIOWYCH

FOTOGRAFIA ARCHITEKTURY

FOTOGRAFIA KOMERCYJNA

FOTOGRAFIA LOTNICZA

FOTOGRAFIA 360

FOTOGRAFIA KRAJOBRAZOWA

FOTOGRAFIA PORTRETOWA