ODWAŻ SIĘ

 i POKAŻ się

Przechodzisz duże zmiany w życiu i chciałabyś zrobić coś dla siebie ? W zaciszu domowym wykonujesz odważne stylizacje i czas zrobić sobie w nich sesję? Czas najwyższy zrobić coś tylko dla siebie?

Masz wspaniałych przyjaciół, rodzinę i pragniesz mieć z nimi pamiątkę? A może to z Twoim pupilem pragniesz się sfotografować? W Twoim życiu jest ogromna pasja i to właśnie na niej zależy Ci aby ją pokazać?

Sesja zdjęciowa ze mną to przygoda i wspomnienia na całe życie. Czas w którym odkryjesz swój potencjał i radość z życia.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ?

Marzy Ci się sesja zdjęciowa gdzie czujesz się jak GWIAZDA? Gdzie cały jej czas jest poświęcony tylko Tobie? O Twoje włosy, makijaż, ubiór troszczą się specjaliści? Na zdjęciach oprócz Twojej sylwetki jest uchwycony Twój charakter? Marzą Ci się zdjęcia w takim szalonym plenerze że już wątpisz czy ktoś tam pojedzie? Gdzie sesja zdjęciowa będzie tak indywidualna jak Ty ?

Sesja zdjęciowa podczas której jest czas na wszystko, przygotowania, rozmowy, poznanie się, wyluzowanie, radość, odpoczynek ( tak zdjęcia bardzo męczą). Sesja gdzie czujesz się jak ten młody bóg 🙂 W studio w otoczeniu lamp, wizażystów, i niesamowitych kreacji a może w plenerze w stylistyce lub podczas wykonywania ulubionego sportu? Opowiedz mi o swojej wymarzonej sesji!!! Wspólnie ją zrealizujemy świetnie się przy tym bawiąc!