Fotografia Osób

EMOTIONS AND ARTISTRY

Marzy Ci się sesja zdjęciowa gdzie czujesz się jak GWIAZDA? Gdzie cały jej czas jest poświęcony tylko Tobie? O Twoje włosy, makijaż, ubiór troszczą się specjaliści? Na zdjęciach oprócz Twojej sylwetki jest uchwycony Twój charakter? Marzą Ci się zdjęcia w takim szalonym plenerze że już wątpisz czy ktoś tam pojedzie? Gdzie sesja zdjęciowa będzie tak indywidualna jak Ty i dopasowana stricte do Ciebie?

Sesja zdjęciowa podczas której jest czas na wszystko, przygotowania, rozmowy, poznanie się, wyluzowanie, radość, odpoczynek ( tak zdjęcia bardzo męczą). Sesja gdzie czujesz się jak ten młody bóg 🙂 W studio w otoczeniu lamp, wizażystów, i niesamowitych kreacji a może w plenerze w stylistyce lub podczas wykonywania ulubionego sportu? Opowiedz mi o swojej wymarzonej sesji!!! Wspólnie ją zrealizujemy świetnie się przy tym bawiąc!

Przechodzisz duże zmiany w życiu i chciałabyś zrobić coś dla siebie ? W zaciszu domowym wykonujesz odważne stylizacje i czas zrobić sobie w nich sesję? Czas najwyższy zrobić coś tylko dla siebie?

Sesja zdjęciowa ze mną to przygoda i wspomnienia na całe życie. Czas w którym odkryjesz swój potencjał i radość z życia.

Aby wszystko było dopracowane sesję zdjęciową poprzedza płatna konsultacja gdzie porozmawiamy o Tobie, Twoich marzeniach, wyobraźni, potrzebach i efekcie końcowym. Ustalimy miejsce sesji, osoby które w niej mają uczestniczyć i wszystko to co złoży się na ten wspaniały dzień zdjęć. 

WYBIERZ SESJE JAKA CIĘ INTERESUJE

Sprawdź jakie to proste