ZDJĘCIA NA WYŁĄCZNOŚĆ ?

Fotografia krajobrazu.

Architektury współgrającej z NATURĄ.

Zdjęcia miejsc TURYSTYCZNYCH

Fotografia na magnesy, kubki, kalendarze.

Fotografia krajobrazu lub miejsc turystycznych na wyłączność może nieść wiele korzyści. Po pierwsze wyłączne prawo do korzystania ze zdjęć – posiadanie zdjęć na wyłączność oznacza, że nikt inny nie może ich użyć bez zgody właściciela praw autorskich. Kolejnym plusem jest ochrona przed plagiatem i kradzieżą. Większe zainteresowanie Twoimi produktami ze względu na indywidualne i jedyne w swoim rodzaju fotografie. Dzięki zdjęciom na wyłączność masz możliwość zaoferowania unikalnych zdjęć co daje Ci  możliwość oferowania unikalnych i ekskluzywnych zdjęć, które nie są dostępne w innych źródłach.

FOTOGRAFIA KRAJOBRAZU

 dla branży pamiątkarskiej która potrzebuje ciągle to nowych zdjęć z miejsc turystycznych. Do tego najlepiej aby zdjęcia były autorskie, indywidualne i na wyłączność. Bo przecież nie chcesz mieć produktu z tymi samymi zdjęciami co ma konkurencja? Producentom magnesów, kubków, kalendarzy zaproponować mogę sesję zdjęciową 1 lub 2 dniową w danym mieście. Efektem będą zdjęcia miejsc które turyści odwiedzają najchętniej. Zdjęcia na wyłączność, więcej info w pakietach poniżej.

KUBKI

Zdjęcia krajobrazu przeniesione na kubki to świetny pomysł na personalizację przedmiotów codziennego użytku. Piękne widoki to doskonały motyw do umieszczenia na kubku, ponieważ pozwalają na stworzenie nastrojowej atmosfery i pozwala na podziwianie pięknych widoków przy porannej kawie lub podczas popołudniowej przerwy.

Zdjęcia miejsc turystycznych na magnesy to kolejny pomysł na nadanie charakteru przedmiotom codziennego użytku. Magnesy z pięknymi widokami krajobrazów to świetna dekoracja dla domu lub biura, a jednocześnie praktyczny gadżet, który umożliwia przyklejenie ważnych notatek czy zdjęć do lodówki lub tablicy magnetycznej.

MAGNESY

FOTOTAPETY

Fotografia na fototapety to doskonały sposób na stworzenie nastrojowej atmosfery w pomieszczeniu. Można wykorzystać zdjęcia krajobrazów, miast, zwierząt, kwiatów, aut, abstrakcji i wielu innych motywów, aby w prosty sposób odmienić wystrój wnętrz. Zrealizuj ze mną sesję w wyniku której stworzę dla Ciebie to jedno zdjęcie i wydrukuję na fototapecie.

Zdjęcia pięknych krajobrazów czy dawnej architektury na kalendarze, planery, zeszyty. Indywidualna fotografia na kalendarzu może być pięknym sposobem na wykorzystanie wspaniałych widoków natury i podzielenia się nimi z innymi. Wysoka jakość fotografii przekłada się na bardziej atrakcyjny kalendarz, który zachęca do jego kupienia i użytkowania.

KALENDARZE

PLAKATY

Fotografie na plakaty, rozświetlą Twoje wnętrza i dodadzą uroku. Pamiętaj, że fotografia krajobrazu na plakacie może być wspaniałą dekoracją, która wprowadza naturalny element do Twojego wnętrza i poprawia nastrój w pomieszczeniu.

JESTEŚ PRODUCENTEM PAMIĄTEK?

magnesów, kubków, kalendarzy ze zdjęciami z  miejsc turystycznych? Potrzebujesz ciągle to nowych zdjęć z miast turystycznych o różnych porach roku i dnia. Do tego chcesz aby te zdjęcia były na Twoja wyłączność, unikatowe i autorskie.  Zdjęcia które wykonam to zwykle fotografie, które przedstawiają ważne miejsca, zabytki lub atrakcje turystyczne w danym regionie lub kraju. Mogą to być na przykład zdjęcia słynnych budowli, krajobrazów, parków narodowych, plaż, zabytków historycznych, czy popularnych atrakcji turystycznych. Ważne jest, aby zdjęcia były wysokiej jakości, ostre i dobrze doświetlone, aby wyglądały atrakcyjnie na małych powierzchniach magnesów. Wiem że  producenci pamiątek typu magnesy często preferują zdjęcia wykonane w okolicach popularnych miejsc turystycznych lub znanych atrakcji, aby przyciągnąć uwagę turystów i przypominać im o ich wakacjach lub podróży. Mogą to być zdjęcia z widokiem na morze, góry, zabytkowe miasta, zamki, pałace, parki rozrywki, czy popularne plaże. Pamiętam też o tym, że zdjęcia powinny odzwierciedlać charakter i klimat danego regionu lub kraju, aby turysta mógł z łatwością zidentyfikować miejsce, z którego pochodzi magnes. ZAINTERESOWAŁO CIĘ – umów się na konsultację, gdzie omówimy Fotografię krajobrazu i dostosujemy ją do Twoich potrzeb i uzgodnimy wszelkie warunki.

PAKIETY SESJI ZDJĘCIOWEJ W ZALEŻNOŚCI OD REJONU

Pakiety obejmują 2 dni zdjęciowe, dojazd i nocleg. Do tego licencje na wykorzystanie zdjęć komercyjnie. Z każdego dnia zdjęciowego jest 60 ujęć w formacie JPG w Full formacie do wykorzystania do druku, na www i social media. Zdjęcia wybierasz z większej puli. Wykonane są Canonem 5D mkIV i DJI Mavic 2 Pro. Zdjęcia wykonam dla Ciebie za dnia i o zachodzie słońca. Kadry szerokie, zoom i z drona. Przed wyjazdem na sesje zapraszam na konsultację telefoniczną lub wirtualną.

STREFA I

POMORSKIE

120 ZDJĘĆ

3400 zł

STREFA II

ZACHODNIO POMORSKIE

WARMIŃSKO-MAZURSKIE

KUJAWSKO-POMORSKIE

120 ZDJĘĆ

4000 zł

STREFA III

WIELKOPOLSKIE

MAZOWIECKIE

PODLASKIE

ŁÓDZKIE

120 ZDJĘĆ

4600 zł

STREFA IV

LUBUSKIE

DOLNOŚLĄSKIE

OPOLSKIE

ŚWIĘTOKRZYSKIE

120 ZDJĘĆ

5200 zł

STREFA V

MAŁOPOLSKIE

ŚLĄSKIE

PODKARPACKIE

120 ZDJĘĆ

5800 zł