Fotografia Architektury

FABULOUS PROPERTY PHOTOS

ZADBAM O TWOJA NIERUCHOMOŚĆ

  Posiadasz przepiękny hotel lub apartament z potencjałem i klimatem. Potrzebujesz pokazać nie tylko jak on wygląda ale również jak można spędzić w nim czas i jaki jest urokliwy? Zdjęcia które posiadasz pokazują Twoja nieruchomość lecz od klientów słyszysz ” zdjęcia nie pokazują jak jest fajnie u Was !!”. Potrzebujesz materiał na reklamę w internecie, booking, airbnb, facebook, instagram, ulotki itd.

Stoisz w miejscu, zainwestowałeś mnóstwo pieniędzy w wystrój, atrakcje, dostosowałeś też się do obostrzeń z powodu covid i chciałbyś pokazać swoim gościom że można Ci zaufać i bezpiecznie oraz ciekawie spędzić wolny czas?
Chcesz pokazać swój obiekt wraz ze wszystkimi jego walorami aby klient poszukujący w internecie miejsca dla siebie widział jego potencjał, zatrzymał się na dłużej, najpierw na ogłoszeniu a następnie na pobyt.

Jak pokazać to w co włożyło się tyle serca aby przyniosło zamierzone zyski?

Potrzebujesz zdjęć Twojej nieruchomości i mieć pewność że sesja będzie dobrze wykonana. Nie musieć się martwić coś Ci umknęło np.  że z jakiejś półki nie został starty kurz albo że zabraknie ręczników. Chcesz mieć sesję wykonaną raz i porządnie aby zdjęcia pracowały jak najszybciej od jej wykonania i zachęcały klientów a kalendarz zapełnił się rezerwacjami.

Obecnie masz przestój i pusty hotel przez rozporządzenia?

Jest to taki jedyny czas od bardzo dawna kiedy Twój obiekt świeci pustkami?

Wykorzystaj go i odśwież swoje zdjęcia, stronę www, opisy, reklamę. Pokaż co się zmieniło u was w hotelu, czy swoją rozszerzoną ofertę, dania jakie serwujecie. Pokażcie jak pracujecie i jak wygląda otoczenie. 

Z nami możesz rozwiązać problem długich rezerwacji, niezadowolonych klientów, nudnych zdjęć.

Wydałeś mnóstwo pieniędzy na zakup nieruchomości, jej remont i wystrój. Jesteś zadowolony z siebie, masz hotel w miejscu ruchliwym i zatrudniasz fotografa i z profesjonalnymi zdjęciami wystawiasz ofertę i … cisza, lub rezerwacji o wiele mniej niż zakładałeś. Wszyscy mówią “w Polsce jest Eldorado dla inwestycji w nieruchomościach”, “Taka inwestycja zawsze się zwraca”. Lecz mimo tego wszystkiego coś nie gra. W momencie zamknięcia przez rząd tej gałęzi gospodarczej łatwo zwalić na sytuację w kraju, lecz co dalej po zdjęciu obostrzeń? Warto teraz przemyśleć i przeanalizować dotychczasową historię rezerwacji przed pandemią i zastanowić się co nie grało i poprawić to.

Raz fotografowałam nowiutki apartament w samym centrum Gdańska na Starówce. Pięknie wyremontowany, bardzo wysoki standard, nakierowany na zagranicznego klienta. Po mojej sesji fotograficznej oraz ukazaniu oferty na portalach, przez tydzień nie było ani jednej rezerwacji! Szczyt sezonu, lato, centrum, piękny apartament, profesjonalne zdjęcia, duża inwestycja i ani jednej rezerwacji!

Z właścicielem porozmawialiśmy co jest nie tak, w tym przypadku chodziło o kolory apartamentu. Wykonany był w kolorach bieli i szarości – bezpiecznie i nowocześnie lecz nudno i mało wyraziście. Co zrobiliśmy? Przedyskutowaliśmy zmiany kolorystyki dodatków. Wszystko to co łatwo zmienić niewielkim kosztem. Po zmianach, zakupie listy materiałów i ponownej sesji zdjęciowej … BOOM pierwsze 30 minut od ukazania oferty i rezerwacja jedna za drugą.

Nazywam się Róża, jestem fotografem artystą. Od wielu lat jeżdżę po całej Polsce gdzie rozmawiam o rynku nieruchomości, potencjalnych klientach, najnowszych trendach. Przez ten czas poznałam różnorodność rynków w zależności od rejonu Polski oraz rządzące nimi prawa. Odwiedziłam setki nieruchomości gdzie realizowałam różne potrzeby w zakresie fotografowania jak i filmowania od ” zwykłej” fotografii poprzez wirtualne spacery czy filmowanie z drona. Poznałam setki osób oraz ich zmagania i problemy związane z rynkiem nieruchomości.

  Dzięki wyobraźni 3D, naturalnemu wyczuciu koloru i piękna, zainteresowaniu architekturą, sztuką i malarstwem pozwala mi z łatwością dostrzec potencjał nieruchomości oraz nietuzinkowe kadry. W posiadłości widzę więcej lecz też i czuję jej energię i potencjał. Sesja fotograficzna to nie tylko zdjęcia to czas gdzie świeżym okiem spojrzysz na to, na co tak długo pracowałeś. Nabierzesz nowej energii do działania, a jak wiadomo pozytywna energia czyni cuda i przyciąga innych ludzi. Więcej rezerwacji i zadowolonych odbiorców z Twojej oferty. zdjęcia przyciągną klientów zadowolonych radosnych dbających o nieruchomość z której korzystają taka zmora i stres Jak będzie wyglądać na przykład apartament po wyjeździe gości. Więcej spokoju psychicznego sesja wykonana raz i porządnie potem nieruchomość działa i pracuje otrzymujesz materiał na wielomiesięcznym promocję. Posesję nasz kontakt się nie kończy zawsze możemy przedyskutować jak pracuje nieruchomo wykonano sesja Też mnie interesuje czy moja praca spełnia swoje zadanie

Poniżej zakupić można pakiety sesji fotograficznych dopasowane do Twoich potrzeb i typu nieruchomości oraz dodatkowe usługi.

PAKIETY SESJI :