Wydałeś mnóstwo pieniędzy na zakup nieruchomości, jej remont i wystrój? Oprocentowanie kredytu rośnie a Ty masz stres czy wystarczy Ci na ratę?  Masz hotel w miejscu ruchliwym i modnym z profesjonalnymi zdjęciami, wystawiasz ofertę i … cisza? Masz rezerwacji o wiele mniej niż zakładałeś? Dostosowałeś się do obostrzeń z powodu covid i chciałbyś pokazać swoim gościom że można bezpiecznie, ciekawie i wygodnie spędzić wolny czas?
Chcesz pokazać swój obiekt wraz ze wszystkimi jego walorami aby osoby poszukujące w internecie miejsca dla siebie widziały jego potencjał i zatrzymały się na dłużej.  Posiadasz przepiękny hotel lub apartament z potencjałem i klimatem. Potrzebujesz pokazać nie tylko jak on wygląda ale również jak można spędzić w nim czas i jaki jest urokliwy? Zdjęcia które posiadasz pokazują Twoją nieruchomość, lecz od gości słyszysz ” że nie oddają jak jest fajnie u Was !!”. Potrzebujesz materiału na reklamę w internecie, booking, airbnb, facebook, instagram, ulotki itd. ? Potrzebujesz zdjęć Twojej nieruchomości i mieć pewność że sesja będzie dobrze wykonana. Nie musieć się martwić czy coś Ci umknęło?  Chcesz mieć sesję wykonaną raz i porządnie aby zdjęcia pracowały jak najszybciej od jej wykonania i zachęcały klientów a kalendarz zapełnił się rezerwacjami?

I

ANALIZA

Analiza ogłoszeń

Analiza opinii

Analiza wystroju

Analiza rezerwacji

Analiza obsługi klienta

Analiza strony www

Home staging

Tworzenie spójności kolorystycznej wnętrza

II

SESJA

Wykonanie aranżacji

Sesja zdjęciowa wnętrz

Sesja zdjęciowa stylizowana

Zdjęcia z drona

Wirtualny spacer

Panoramy sferyczne

Filmy reklamowe

Zdjęcia restauracji

Zdjęcia Twojego zespołu

Zdjęcia kulinarne

Zdjęcia z aktorami

III

EFEKTY

Obróbka materiału

Wybór zdjęć

Modernizacja strony www

Graficzne opracowanie

Kolaż zdjęć

Dodanie logo

Materiał zdjęciowy na cały rok promocji

Zdjęcia na Booking, Airbnb, Instagram, Facebook,Google

Wysyłka materiału

Nadzorowanie czy zdjęcia spełniają swoją funkcję

Fotografowałam raz nowiutki apartament w samym centrum Gdańska na Starówce. Pięknie wyremontowany, bardzo wysoki standard, nakierowany na zagranicznego klienta. Po mojej sesji fotograficznej oraz ukazaniu oferty na portalach, przez tydzień nie było ani jednej rezerwacji! Szczyt sezonu, lato, centrum, piękny apartament, profesjonalne zdjęcia, duża inwestycja i ani jednej rezerwacji!
Z właścicielem porozmawialiśmy co jest nie tak, w tym przypadku chodziło o kolory apartamentu. Wykonany był w kolorach bieli i szarości – bezpiecznie i nowocześnie lecz nudno i mało wyraziście. Co zrobiliśmy? Przedyskutowaliśmy zmiany kolorystyki dodatków. Wszystko to co łatwo zmienić niewielkim kosztem. Po zmianach, zakupie listy materiałów która spożądziłam i ponownej sesji zdjęciowej … BOOM pierwsze 30 minut od ukazania oferty i rezerwacja jedna za drugą.
W ostatnie wakacje otrzymałam telefon od inwestorek. Zainwestowały oszczędności życia w dom w zabudowie bliźniaczej nad morzem. Dom składał się z dwóch lustrzanych dwupoziomowych apartamentów na wynajem. Wszystko wykończone ze smakiem i pachnące nowością. Panie zrobiły zdjęcia, wystawiły ogłoszenia gdzie się da. Jednak rezerwacji brak. Spędziłyśmy wspólnie cały dzień na sesji zdjęciowej, a wcześniej na przedyskutowaniu wystroju, dodatków a nawet ułożenia mebli. Po wprowadzeniu zmian i wystawieniu ogłoszeń z nowymi zdjęciami …  kalendarz zapełnił się rezerwacjami!
Nazywam się Róża, jestem fotografem artystą. Od wielu lat jeżdżę po całej Polsce, gdzie oprócz fotografowania architektury, rozmawiam też o niej, o potencjalnych klientach, najnowszych trendach, z czym się zmagają właściciele i inwestorzy. Przez ten czas poznałam różnorodność rynków w zależności od rejonu Polski oraz rządzące nimi prawa. Odwiedziłam setki nieruchomości gdzie realizowałam różne potrzeby w zakresie fotografi jak i filmu. Od ” zwykłej” fotografii poprzez wirtualne spacery czy filmowanie z drona. Poznałam setki osób oraz ich zmagania i problemy związane z rynkiem nieruchomości.

 W posiadłości widzę więcej niż tylko ściany czy meble. Moja wyobraźnia 3D, naturalne wyczucie koloru i piękna, zainteresowanie architekturą, sztuką i malarstwem –  pozwala mi z łatwością dostrzec potencjał nieruchomości oraz nietuzinkowe kadry. Sesja fotograficzna ze mną, to nie tylko zdjęcia. To czas gdzie świeżym okiem spojrzysz na to, na co tak długo pracowałeś. Nabierzesz nowej energii do działania, a jak wiadomo pozytywna energia czyni cuda i przyciąga pozytywnych  ludzi. Więcej rezerwacji i zadowolonych odbiorców z Twojej oferty. Zdjęcia przyciągające klientów zadowolonych, radosnych, dbających o nieruchomość z której korzystają. Skończy się stres związany z wyglądem apartamentu po wyjeździe gości. Sesja która jest wykonana raz i porządnie a potem działa i pracuje przez wiele miesięcy. A co potem? Nasz kontakt się nie kończy, jesteśmy w stałej łączności  jak pracują  wykonane zdjęcia i czy dają zamierzony efekt. 

Swoją nieruchomość chcesz pokazać na większej ilości zdjęć? Może potrzebujesz wirtualny spacer? Kilka filmów, do tego usługi graficznej. Chcesz zrobić fototapetę ze zdjęciem własnej nieruchomości? Spotkajmy się i omówmy jaką masz wizję na pokazanie Twojego miejsca ! Sesję zdjęciową dopasuję specjalnie dla Ciebie!

Masz pytania?

Zadzwoń : 503 415 829

lub

napisz: rotacyjnie.pl@gmail.com